Strony internetowe

powinny być dopasowane do Twoich potrzeb!

Strona internetowa

Strona internetowa

Strona internetowa to miejsce w sieci, bez którego praktycznie żadna szanująca się firma nie może istnieć. Strony internetowe mogą mieć różne formaty, pracować w oparciu o różne języki programowania i mieć odmienne szaty graficzne, jednak najważniejszy jest cel, w jakim tworzymy stronę internetową. Dobrą praktyką jest wykorzystywanie zadbanie o wiele praktycznych rozwiązań z punktu widzenia użytkownika i późniejszego pozycjonowania witryny.

Na stronie internetowej warto zawrzeć odpowiednie zakładki przedstawiające ofertę, przykładowe realizacje lub case study, a także referencje od zadowolonych użytkowników lub liczbę wykonanych projektów oraz dane kontaktowe. Coraz częściej zamieszcza się także formularze kontaktowe, wtyczki do social media lub przyciski call to action umożliwiające natychmiastowe skontaktowanie się z infolinią.

W zależności, do czego dana strona będzie służyć, czy będzie funkcjonowała jako sklep internetowy, blog czy portal informacyjny ważne jest, aby wiedzieć, co chcemy umieścić na naszej stronie, jaką wartość oferujemy użytkownikom i do kogo skierowany będzie nasz przekaz.

01 kontakt

Właściwy pierwszy krok to już połowa sukcesu. Projektowanie stron www to nasza specjalność.​

Dzień dobry! Prawdopodobnie nie można było trafić lepiej. Zapraszamy do dalszego kontkatu jeśli celem jest by Twoja firma prezentowała się wyjątkowo atrakcyjnie i wiarygodnie, a dzięki stronie korzyści rosły. Potwierdzają to setki wykonanych przez nas stron internetowych i opinie klientów, którym pomogliśmy w uzyskaniu dobrego wizerunku i wymiernych korzyści biznesowych zarówno pośrednich jak i bezpośrednich.

02 projektowanie strony

Strona www to odpowiedź na potrzeby klienta, sprzyja temu przemyślany, indywidualny projekt graficzny.

Twoje potrzeby nas interesują, poznając branżę, w której porusza się Twoja firma i wspólnie opracowujemy pomysł na stronę która odniesie sukces! Postawienie akcentów w stronie na najważniejsze dla Ciebie kwestie i opracowanie spójnej koncepcji strony www jest niezwykle ważne gdyż Twoja strona internetowa musi idealnie spełniać wszystkie funkcje. Dlatego projektowanie stron internetowych to kluczowy i wyjątkowo kreatywny etap tworzenia. Charakter strony www będzie idealnie dopasowany do profilu Twojej działalności oraz stanie się odpowiedzią na oczekiwania Twoich nowych klientów.

03 tworzenie strony

Tworzenie dobrego i sprawnie działającego kodu strony internetowej daje korzyści

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w czasach gdy internet stał się najpopularniejszym medium projektowanie stron internetowych nabrało jeszcze potężniejszego znaczenia. Jakość strony www świadczy o klasie firmy i przeważnie jest pierwszą oceną przez potencjalnych klientów oraz kontrahentów, decyduje o sukcesie, dlatego kluczową kwestią jest wybór najlepszego wykonawcy strony www! Sprawimy by Państwa strona internetowa najlepiej spełniała swoje zadanie, zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.

04 sukces

Więcej i lepiej na stronie internetowej!

Wzbogacimy Twoją stronę za pomocą najskuteczniejszych technologii, zarówno wizualnych jak również programistycznych. Prezentacja Twojej firmy w internecie będzie mieć dowolną formę, byle była skuteczna. Gdy witryna ma spełniać funkcje informacyjną, nacisk kładziemy na czytelność strony, natomiast w części prezentacyjnej możemy wykorzystać wszelkie możliwości nowych mediów od video po grafikę 3d mając na uwadze główny cel strony www jakim jest przedstawienie oferty w przystępny i atrakcyjny sposób.

Zalety naszych realizacji

Strona internetowa powinna być dopasowana do Twoich potrzeb! Jest to wizytówka Twojej działalności. Zadbaj o to, aby była nowoczesna, elegancka, prosta w odbiorze, pełna rzeczowych informacji oraz co najważniejsze działa szybko i niezawodnie. W końcu to ona mówi wszystko o Twojej firmie w sieci.

Dedykowane moduły

Możemy na Twojej stronie wdrożyć licznego rodzaju integracje zaczynając od mediów społecznościowych po moduły rezerwacji.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem realizując wszystkie Twoje potrzeby klienta.

Innowacyjne rozwiązania

W naszych projektach stosujemy najnowsze rozwiązania, które pozwolą jeszcze bardziej dopasować stronę do Twoich potrzeb.

System CMS WordPress

Strony tworzymy na platformie WordPress, która umożliwia prostą i szybką edycję czy rozbudowę strony. Popularność i elastyczność tej platformy pozwala na dodanie takich modułów jak rezerwacja, sklep oraz wiele więcej.

Optymalizacja Seo

Optymalizujemy szybkość ładowania strony, parametry techniczne serwera oraz strony, optymalizujemy meta dane, nagłówki, zdjęcia oraz wiele innych czynników, które mają wpływ na pozycję Twojej strony w Google.

Bezpieczeństwo SSL

Na życzenie klienta wdrażamy bezpieczny protokół SSL, który to pozwala na szyfrowanie danych przesyłanych np. za pomocą formularzy. Certyfikat SSL jest zalecany w procesie pozycjonowania czy RODO.

Responsywny design

Projektowane przez nas strony dopasowane są do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, netbookach, komputerach.

Pakiet Mini

800
 • do 5 dni roboczych
 • strona główna
 • do 3 podstron

Pakiet Basic

1400
 • do 7 dni roboczych
 • strona główna
 • do 5 podstron
Top pakiet

Pakiet Optimum

2000
 • do 10 dni roboczych
 • strona główna
 • do 8 podstron

Pakiet Pro

2500
 • do 14 dni roboczych
 • strona główna
 • powyżej 8 podstron

Potrzebujesz strony internetowej? Nie wiesz co jest najważniejsze?

Funkcjonalność

Produkt musi być funkcjonalny dla Ciebie. Mamy więc m.in. łatwy w samodzielnej obsłudze system CMS, przyjazny interfejs i język polski zaplecza, pełną responsywność strony, przyjemną i intuicyjną nawigację po stronie interentowej.

Świetny design

Dobry wygląd produktu jest podstawą sprzedaży. Nasze realizacje zawsze charakteryzują się wyglądem dopasowanym nie tylko do Twoich potrzeb, ale przyciągają uwagę potencjalnego odbiory.

Przestronność

Przejrzystość gotowego produktu to podstawa. Najważniejszym recenzentem projektu jest zawsze użytkownik końcowy, dla którego strona internetowa czy sklep online musi być przejrzysty i przyjazny w odbiorze.

Bezpieczeństwo

Każda strona internetowa lub sklep jest przez nas zabezpieczona protokołem SSL. Dodatkowo zabezpieczamy platformę WordPress przed możliwością zewnętrznej ingerencji na stronę internetową osób trzecich.

Rozbudowa strony

Czasem prosta strona internetowa przestaje wystarczać. Za zmianami w Twojej firmie powinny podążać zmiany na Twojej witrynie. Stworzoną przez nas stronę będziesz mógł rozbudować i dodać nowe funkcjonalności. Regularne modernizacje strony to kluczowa kwestia na zmieniającym się rynku internetowym. Zadbamy o to, aby Twoja strona stale się rozwijała.

Wersje językowe

Będziesz chciał dotrzeć do swoich odbiorców lub klientów za granicą? Dodatkowy język na Twojej stronie to podstawa. Strona stworzona przez nas jest przygotowana do stworzenia wersji językowych.

Sklep

Zmienisz profil Twojej firmy i zdecydujesz się zacząć czerpać zyski ze sprzedaży internetowej? Będziesz mógł rozbudować witrynę o sklep internetowy.

Blog

Blog buduje zaufanie u klientów, dodatkowo promuje Twoją firmę i pozwala zwiększyć zasięgi. Pozytywnie wpływa też na pozycjonowanie. Jeżeli zdecydujesz się na to rozwiązanie, to będziesz mógł rozbudować stronę o blog.

Przewiń do góry