Sklepy
internetowe

Sklep internetowy to miejsce, gdzie liczy się nowoczesność, elegancja,
funkcjonalność, szybkość działania oraz niezawodność.

Jak widzą Cię inni

Sklep internetowy

Zakupy online, to dla wielu z nas już swojego rodzaju „chleb powszedni”.
Tworzymy dedykowane sklepy e-commerce, posługując się sprawdzonymi narzędziami, takimi jak systemy  PrestaShop.

Bazując na intuicyjnych lecz rozbudowanych panelach administracyjnych, uzyskujemy produkt na najwyższym poziomie zarówno dla małego biznesu, jak i sieci handlowej.

Sklepy internetowe i ich profile w social media to coraz częstszy i jednocześnie bardzo naturalny widok. Dzięki obecności w internecie, właściciele sklepów mogą docierać do większej liczby potencjalnych klientów, budować głębszą relację na linii konsument-produkt, a do tego mają możliwość zdobycia prestiżu i lepszej rozpoznawalności swojej marki. Coraz więcej firm zauważa potencjał jaki kryje handel e-commerce.

Odpowiednie korzystanie z ich możliwości, może zapewnić znaczący wzrost sprzedaży. Doskonale widać to we wszystkich branżach, gdzie sklepy internetowe potrafią generować aż 30% wszystkich zamówień.

01 kontakt

Właściwy pierwszy krok to już połowa sukcesu. Projektowanie stron www to nasza specjalność.​

Dzień dobry! Prawdopodobnie nie można było trafić lepiej. Zapraszamy do dalszego kontkatu jeśli celem jest by Twoja firma prezentowała się wyjątkowo atrakcyjnie i wiarygodnie, a dzięki stronie korzyści rosły. Potwierdzają to setki wykonanych przez nas stron internetowych i opinie klientów, którym pomogliśmy w uzyskaniu dobrego wizerunku i wymiernych korzyści biznesowych zarówno pośrednich jak i bezpośrednich.

02 projektowanie strony

Strona www to odpowiedź na potrzeby klienta, sprzyja temu przemyślany, indywidualny projekt graficzny.

Twoje potrzeby nas interesują, poznając branżę, w której porusza się Twoja firma i wspólnie opracowujemy pomysł na stronę która odniesie sukces! Postawienie akcentów w stronie na najważniejsze dla Ciebie kwestie i opracowanie spójnej koncepcji strony www jest niezwykle ważne gdyż Twoja strona internetowa musi idealnie spełniać wszystkie funkcje. Dlatego projektowanie stron internetowych to kluczowy i wyjątkowo kreatywny etap tworzenia. Charakter strony www będzie idealnie dopasowany do profilu Twojej działalności oraz stanie się odpowiedzią na oczekiwania Twoich nowych klientów.

03 tworzenie strony

Tworzenie dobrego i sprawnie działającego kodu strony internetowej daje korzyści

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w czasach gdy internet stał się najpopularniejszym medium projektowanie stron internetowych nabrało jeszcze potężniejszego znaczenia. Jakość strony www świadczy o klasie firmy i przeważnie jest pierwszą oceną przez potencjalnych klientów oraz kontrahentów, decyduje o sukcesie, dlatego kluczową kwestią jest wybór najlepszego wykonawcy strony www! Sprawimy by Państwa strona internetowa najlepiej spełniała swoje zadanie, zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.

04 sukces

Więcej i lepiej na stronie internetowej!

Wzbogacimy Twoją stronę za pomocą najskuteczniejszych technologii, zarówno wizualnych jak również programistycznych. Prezentacja Twojej firmy w internecie będzie mieć dowolną formę, byle była skuteczna. Gdy witryna ma spełniać funkcje informacyjną, nacisk kładziemy na czytelność strony, natomiast w części prezentacyjnej możemy wykorzystać wszelkie możliwości nowych mediów od video po grafikę 3d mając na uwadze główny cel strony www jakim jest przedstawienie oferty w przystępny i atrakcyjny sposób.

Zalety naszych realizacji

Strona internetowa powinna być dopasowana do Twoich potrzeb! Jest to wizytówka Twojej działalności. Zadbaj o to, aby była nowoczesna, elegancka, prosta w odbiorze, pełna rzeczowych informacji oraz co najważniejsze działa szybko i niezawodnie. W końcu to ona mówi wszystko o Twojej firmie w sieci.

Dedykowane moduły

Możemy na Twojej stronie wdrożyć licznego rodzaju integracje zaczynając od mediów społecznościowych po moduły rezerwacji.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem realizując wszystkie Twoje potrzeby klienta.

Innowacyjne rozwiązania

W naszych projektach stosujemy najnowsze rozwiązania, które pozwolą jeszcze bardziej dopasować stronę do Twoich potrzeb.

System CMS WordPress

Strony tworzymy na platformie WordPress, która umożliwia prostą i szybką edycję czy rozbudowę strony. Popularność i elastyczność tej platformy pozwala na dodanie takich modułów jak rezerwacja, sklep oraz wiele więcej.

Optymalizacja Seo

Optymalizujemy szybkość ładowania strony, parametry techniczne serwera oraz strony, optymalizujemy meta dane, nagłówki, zdjęcia oraz wiele innych czynników, które mają wpływ na pozycję Twojej strony w Google.

Bezpieczeństwo SSL

Na życzenie klienta wdrażamy bezpieczny protokół SSL, który to pozwala na szyfrowanie danych przesyłanych np. za pomocą formularzy. Certyfikat SSL jest zalecany w procesie pozycjonowania czy RODO.

Responsywny design

Projektowane przez nas strony dopasowane są do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, netbookach, komputerach.

Pakiet Basic

2200
 • do 14 dni roboczych
 • instalacja i konfiguracja sklepu
 • uzupełnienie stron treściami
 • dodanie przykładowych produktów
 • ustawienie płatności przelewem oraz za pobraniem
 • cena nie obejmuje dodatkowych niezbędnych wtyczek

Pakiet Optimum

3000
 • do 14 dni roboczych
 • instalacja i konfiguracja sklepu
 • uzupełnienie stron treściami
 • dodanie przykładowych produktów
 • ustawienie płatności przelewem oraz za pobraniem
 • ustawienie płatności on-line
 • integracja z firmą kurierską
 • podpięcie wtyczek mediów społecznościowych
 • cena nie obejmuje dodatkowych niezbędnych wtyczek

Potrzebujesz strony internetowej? Nie wiesz co jest najważniejsze?

Funkcjonalność

Produkt musi być funkcjonalny dla Ciebie. Mamy więc m.in. łatwy w samodzielnej obsłudze system CMS, przyjazny interfejs i język polski zaplecza, pełną responsywność strony, przyjemną i intuicyjną nawigację po stronie interentowej.

Świetny design

Dobry wygląd produktu jest podstawą sprzedaży. Nasze realizacje zawsze charakteryzują się wyglądem dopasowanym nie tylko do Twoich potrzeb, ale przyciągają uwagę potencjalnego odbiory.

Przestronność

Przejrzystość gotowego produktu to podstawa. Najważniejszym recenzentem projektu jest zawsze użytkownik końcowy, dla którego strona internetowa czy sklep online musi być przejrzysty i przyjazny w odbiorze.

Bezpieczeństwo

Każda strona internetowa lub sklep jest przez nas zabezpieczona protokołem SSL. Dodatkowo zabezpieczamy platformę WordPress przed możliwością zewnętrznej ingerencji na stronę internetową osób trzecich.

Przewiń do góry