O nas

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów internetowych dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Kilka słów o nas

Twoja strona WP powstała w roku 2020, czyli jesteśmy nową marką na rynku, jednak nie oznacza to, że brakuje nam doświadczenia. Zajmujemy się profesjonalnie tworzeniem stron internetowych oraz grafiką. To co robimy jest naszą pasją, którą wykonujemy profesjonalnie i z ogromną przyjemnością. Nasz zespół składa się z ludzi pracujących w branży reklamowej i graficznej. Mamy lata doświadczenia pracy w agencjach reklamowych w obszarze szeroko pojętej grafiki, przygotowywania materiałów digitalowych, tworzenia stron i sklepów internetowych. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasza praca opiera się na tworzeniu stron internetowych w oparciu o system CMS WordPress. Nasze realizacje są zgodne z najnowszymi trendami i standardami, w których cały czas się szkolimy.  

Nasza specjalność to projektowanie stron www. Dbamy o to by Państwa strona była zarówno atrakcyjna wizualnie jak i perfekcyjna funkcjonalnie. Projektowanie stron internetowych może być fascynującym procesem, każda wykonana przez nas strona pracuje dla klienta by wygenerować jak najlepszy zysk finansowy, informacyjny lub wizerunkowy. Zespół projektantów Twoja Strona WP, stron internetowych tworzy zaskakujące, estetyczne strony, przyciągające uwagę i zapadające w pamięć odwiedzających stronę. Zlecając nam wykonanie strony www mają Państwo świadomość dokonania prawdopodobnie najlepszego możliwego wyboru.

tim-van-der-kuip-CPs2X8JYmS8-unsplash.jpg
tim-van-der-kuip-CPs2X8JYmS8-unsplash.jpg

Kompleksowość naszych usług polega na umiejętnym łączeniu technik promocyjnych od promocji internetowej po inne media. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zadań. Słuchamy dokładnie Państwa oczekiwań i służymy radą oraz pomysłami. 

Twoja Strona WP specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów internetowych dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Podczas procesu tworzenia stron www współpracujemy z firmą hostingową oraz firmą dostarczającą domeny internetowe. W naszej ofercie znajdują się także kompleksowe rozwiązania marketingowe, które obejmują m. in.: tworzenie i produkcja grafik,  promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, profili społecznościowych. 

Jeżeli potrzebują Państwo strony internetowej, świetnie trafiliście! Zapraszamy do współpracy.

Czym się zajmujemy?

01

Strony www

Dla stworzonych przez nas stron internetowych  zajmujemy się ich pozycjonowaniem. Pozwala to zwiększyć ich zasięg.

02

Grafika

Dla naszych klientów przygotowujemy  logo oraz grafiki, które są wykorzystywane w marketingu firmowym.

03

Reklamy

Projektujemy strony  i sklepy internetowe pozwalające naszym klientom na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.  

04

Copywriting

Piszemy teksty jakich mało. Treści przez nas przygotowane są przełomowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Nasze zalety

Współpraca z nami przynosi wiele korzyści

Pomoc

Darmowa pomoc zdalna od 7:00 do 22:00. Każdego dnia tygodnia.

Design

Dostosowany projekt graficzny do twojej firmy, nie korzystamy z szablonów.

Doświadczenie

Doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych oraz materiałów graficznych. 

Przewiń do góry